Jak wybrać odzież BHP do pracy?

Odzież ochronna powinna być dobierana zgodnie z jej przeznaczeniem. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę miejsce wykonywania pracy oraz konkretne czynności. Ubranie robocze powinno zapewniać pracownikowi jak największy komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo w ciągu całego czasu pracy. Dzięki temu pracownik będzie wydajniejszy, ponieważ nic tak nie zniechęca do ciężkiej pracy jak niewygodne ubranie. W naszym Sklepie BHP EKO znajdziecie Państwo odpowiednią odzież BHP dostosowaną do wykonywanej czynności. Nasz stacjonarny sklep w Przasnyszu oferuje produkty w sprzedaży detalicznej i hurtowej w konkurencyjnych cenach. Wybierając produkty BHP EKO wspieracie Państwo polską firmę, która dba o najlepszą jakość sprzedawanych produktów.

Spodnie robocze BHP

Ochronne spodnie robocze posiadają często wzmocnienie na kolanach, co jest przydatne przy pracy w pozycji klęczącej oraz duże kieszenie. Spodnie BHP możemy podzielić na dwie grupy, ogrodniczki i te sięgające do pasa. Spodnie robocze wykorzystywane są przez mechaników, rolników i pracowników hal produkcyjnych. Dodatkową zaletą takich spodni są elementy odblaskowe.

Bluzy i koszule robocze BHP

Bluzy i koszule BHP powinny być wygodne i przewiewne zapewniając higienę pracy. Ważne są też kieszenie, ich ilość i wielkość. Pozwalają one na trzymanie w nich potrzebnych narzędzi oraz rzeczy osobistych. Nasz stacjonarny Sklep BHP EKO ma w swojej ofercie rozpinane bluzy robocze, które wyposażone są dodatkowo w elementy odblaskowe. Szeroki zakres rozmiarów pozwana na dopasowanie ich do swojej sylwetki.

Kurtki robocze BHP

Wybierając kurtkę roboczą powinniśmy zwrócić uwagę na porę roku, w której wykonywana jest dana praca. BHP EKO oferuje kurtki zimowe, softshell i przeciwdeszczowe. W przypadku kurtek również ważna jest ilość kieszeni oraz elementy odblaskowe. Kurtki BHP powinny mieć szczelne zapięcia zamków oraz ściągacze rękawów, dołu kurtki i kaptura.

Buty robocze i ochronne

Buty BHP powinny być przede wszystkim wygodne i trwałe. Muszą być odporne na uszkodzenia i wytrzymałe w różnych warunkach atmosferycznych. Buty BHP dzielimy na półbuty, trzewiki i gumowce. Obuwie należy dobierać w zależności od wykonywanej pracy. BHP EKO ma w swojej ofercie m.in. buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na uderzenia, ocieplane czy z amortyzującą podeszwą. Dodatkowym plusem w butach ochronnych są elementy odblaskowe.

Ochronne kaski i czapki

W ofercie Sklepu znajdziemy ochronne nakrycia głowy. Kaski BHP przeznaczone są dla pracowników na budowach, halach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie głowa narażona jest na urazy. Czapki ochronne zabezpieczają przede wszystkich przed promieniami słonecznymi i przegrzaniem głowy. Nasz Sklep posiada także czepki tiulowe.

Medyczna odzież ochronna

Odzież BHP potrzebna jest nie tylko na budowach czy w halach produkcyjnych. BHP EKO posiada w ofercie bluzy, fartuchy i buty profilaktyczne potrzebne w pracy w placówkach medycznych. Przy wyborze medycznej odzieży BHP należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest produkt oraz na wygodę użytkowania.

Polecamy zapoznać się z pełną ofertą sklepu BHP EKO!